Vánoční radost ve Vážce

Vánoce se blíží a v pátek 15.12.2023 jsme měli ve Vážce vánoční besídku, a nebyla to obyčejná besídka, ale neobyčejná! Díky našim podporovatelům, dárcům, dobrovolníkům a sponzorům jsme dokázali obdarovat desítky dětí. Náš klubík byl k prasknutí a to doslova a do písmene.

Chceme touto cestou poděkovat všem kdo nám pomohl rozzářit dětská očička a udělat ohromnou radost mnoha dětem.

Hlavním naším partnerem vánoční radosti ve Vážce  je společnost T-Mobile Czech Republic a.s. a jeho zaměstnanci, kteří pod vánoční stromeček přinesli více než 50 dárečků, akci Krabice od bot, kdy do prodejny T-Mobile v Lounech Ježíškové donesli více než 50 krabic od bot plné úžasných dárečků, studenti Střední školy diplomacie a veřejné správy třídy 4.C (2019-2023) pod vedením třídní učitelky Mgr. Andrei Bartošové, kteří nám přispěli finančně a přivezli dárky., společnosti LOGO Group za lego pro děti, dobrovolníkům a všem, kteří přinesli neskutečné množství dárků. Bez vás by jsme to nezvládli!

A to není vše dárky ještě máme a budeme rozdávat ! například v dětském domově v Tuchlově.

Vánoční stromky pomoci od T-Mobile

T-Mobile a.s. pomáhá klientům společnostem: Centra Seňorina, Domova sv. Karla Boromejského, Krásy pomoci, Nadačního fondu Šatník, Právě Teď, Sue Ryder, Živé paměti a dětem z Vážky na niti.

Zaměstnanec společnosti T-Mobile si vybral ze seznamu dárků, dárek koupil, zabalil a vložil pod vánoční stromek v Lounech, Hradci Králové a v Praze. Dárky putují konkrétním seniorům a dětem. Dárky pro děti z Vážky rozdáme 15.12.2023 na vánoční besídce. 

Děkujeme všem Ježíškům za dárky!!

Rozbalování dárků byl fak fičák ☺

Na besídku vše připraveno