Malované dřevo pro děti a rodiče

Společné tvoření a malování pro děti a rodiče. Relaxační odpoledne pro všechny, kteří si se svými dětmi chtějí namalovat obrázek, vytvořit anděla, mýdlo či svíčku. Chcete se sblížit se svými dětmi? Pojďte si tvořit a upustit uzdu svojí fantazie, která nás všechny spojuje.

Chcete malovat a tvořit zdarma? 

Chápeme a rozumíme, že pravidelný kroužek pro vaše děti může být pro rodinný rozpočet zatěžující, proto chceme vytvořit speciální kroužek pro děti samoživitelů, pěstounů a rodin v těžší finanční situaci. Obraťte se na nás a domluvíme se, prostředky na kroužek seženeme přes nadaci Naše dítě.

Malované dřevo pro děti a rodiče

Popis kurzu:                                                                                                                          

Relaxační malování je pravidelné čtvrteční setkávání v klubíku Vážka. Navazujeme na naše dlouholeté malování a tvoření. Malujeme na plátno, sklo, kreslíme, zkoušíme různé techniky a prostě tvoříme pro radost. Těšíme se na společné setkávání. Společné tvoření rodičů a dětí, které upevňuje rodinné vztahy.

Cena kurzu a čas:                                                                                                                            počet účastníků

300,- Kč |  17.00 - 19.00 hod                                                                                                                                          max 10

Cena je za pár rodič a dítě

Lektor:

David Heřmanský