Vážkování

Klubík Vážka pro vaše děti připravil sérii dětských kroužků Vážkování. Malování, kreslení a tvoření, výroba andílků, lapače snů a batikování a jiné rozmanité tvoření. Vážkování je náš projekt, kdy se snažíme všechny kroužky zpřístupnit i rodinám, kteří si dětské kroužky nemohou dovolit. Díky velmi dobré spolupráce s Nadací Naše dítě těmto dětem zajistíme Vážkování zdarma. Nadace Naše dítě nám pomohla v "letním Vážkování" podpořit 6 dětí! Vážkování pokračuje i na podzim proto se neváhejte registrovat.

Vážkování
Na co se můžete těšit? V rámci Vážkování každou středu malují Malí malíři, čtvrtky jsou určené pro malování a tvoření dětí s rodiči, budeme batikovat a vyrábět lapače snů, s Dovádění s vážkou budeme tvořit s hlíny a opět budeme vylévat a malovat andílky a začneme vyrábět herbář. Máme toho připraveno mnohem více a vždy zaměstnáme vaše šikovné ručičky. V ceně je samozřejmě občerstvení, pití i svačinka. Veškeré výrobky si můžete vzít domu a podarovat své blízké. 

Do Vážkování není zařazen kurz malování: Malované dřevo s Danou

Popis:                                                                                                                          

Vážkování je pro všechny děti z Loun a okolí, které jsou ohrožení sociálním vyloučením. Pro rodiny samoživitelů či pro rodiny s nízkým příjmem. Po registraci se s vámi spojíme a domluvíme možnost mít dětské kroužky zdarma. Ve spolupráci s Nadací Naše dítě pak zajistíme potřebné finanční prostředky, aby vaše děti měly Vážkování zdarma.

Cena:                                                                                                                                                   Počet účastníků

ZDARMA |  nutná registrace a doložení dokladů pro Nadaci Naše dítě                                                        max 15 dětí

Občerstvení zdarma

Lektor:

David Heřmanský, Marcela Šipošová, Miroslav Zimmermann, Kamila Sainerová

Vážkování finančně podporuje Nadace Naše dítě