Dovádění s Vážkou

Od dubna do září 2023 jsme pro vaše děti připravovali sérii kroužků Dovádění s Vážkou. Uteklo to jako voda a děti si u nás v klubíku Vážka užily mnoho zábavy a tvoření a nís to upřímně těší. Na dovádění s Vážkou nám finančně přispěl Ústecký kraj a touto cestou moc děkujeme!


Co se u nás dělo?

29.04.2023 Šikovné ruce s vážkou - tvoření čarodějnic

13.05.2023 Hraní na Xboxu

28.05.2023 Čtení s Vážkou - výroba záložek do knížek

10.06.2023 Andělé

24.06.2023 Tvoření s Vážkou - pedikování

08.07.2023 Vážka v hlíně

23.07.2023 Vážka s hádankou

05.08.2023 Tanec s Vážkou

13.09.2023 Malované domečky

15.09.2023 Vážka cestovatelka

17.09.2023 Udržitelná móda ve Vážce

29.09.2023 Dovádění s Vážkou - ukončení série Dovádění s Vážkou

A co bude dál? Dovádění s Vážkou končí, ale nemusíte se bát, podzim a zima bude ve znamení EKO Vážky.

Program Dovádění

Šikovné ruce - tvoření čarodějnic

Akci "Dováděn s Vážkou" zahájíme tvořením postaviček čarodějnic a připravíme se na oslavu Čarodějnic. Jaro se nám probouzí a my v klubíku budeme tvořit a bavit se. Vše připravím a vy jen přijďte a užijte si báječné odpoledne. Zahájení soutěže o pohár Vážky, každý z účastníků obdrží dukát vážky za účast a dukát za nejlepší výkon ve všech soutěžích. Tvoření s Mací.

Hraní na X-boxu - cool zábava

Do Dovádění s Vážkou jsme zařadili i čistě cool zábavu a můžete se těšit na pestrou paletu her na x-boxu. Opět budeme soutěžit o dukát za účast a nejlepší herní výsledky. Moderní hraní pro moderní děti. Hraní s Tomem.

Čtení s Vážkou - výroba záložek do knížek

Dopoledne, které věnujeme knížce, něco si přečteme a každý si vyrobí svojí vlastní záložku do knížky. Každá záložka bude originální a můžete si vyrobit záložku pro vaši maminku nebo pro tatínka. Dopoledne s knížkou a tvořením. Tvoření s Ritchiem.

Andělé

V dalším dopoledni se naučíme vyrobit andílky ze speciální hmoty. Andílky pak ozdobíme a namalujeme. Vyrobíme si krásný a originální dárek, který potěší vaše babičky, ale možná i dědečky. Opět hrajeme za dukát do soutěže o pohár Vážky. Tvoření s Nikčou

Tvoření s Vážkou - pedigování

Víte, co je pedig? Pokud ne, tak se to u nás dozvíte. Naučíme se plést a zkusíme si vyrobit košíček. Dopoledne pro zručné ručičky. A co se ještě naučíme? Trpělivosti a dodržování pravidel, to pro pletení z pediku je víc než důležité. Pedigování s Mací.

Vážka v hlíně

Další dopoledne bude opět ve znamení tvoření. Vyzkoušíme si jak zpracovat hlínu a vytvoříme si z hlíny hrnečky nebo vázičky. Opět budeme potřebovat šikovné ručičky a hlavně fantazii. Dřevěný dukát si určitě zasloužíte. Keramika s Mírou.

Vážka s hádankou

V tomto dopoledni si zaměstnáme vaše mozkové závity. Hádanky, kvízy a hlavolamy to je to o čem tu běží. Tajuplné odpoledne pro všechny zvídavé dětičky. Hádání s Mací.

Tanec s Vážkou

Tohle odpoledne se budeme pěkně kroutit. Tancujete rádi? A zkoušeli jste taneční podložky? Přijďte si zatancovat a trochu rozproudit krev. Určitě si vezměte něco pohodlného ať se cítíte lehce. Tancování s Bárou.

S Vážkou kolem světa

Hrnčíř a dobrodruh vás provede dobrodružstvím cestování po naší planetě. Povypráví vám příběhy z toulek po Spojených státech Amerických, po Německu, Francii, cestě do poutního města Santiago de Compostela ve Španělsku a putování přes celý Vietnam. Poutavé vyprávění s obrázky a fotografiemi. Dobrodružství s Mírou.

Vážka ve vosku

Vracíme se k odpoledni plné tvoření. A aby naše Dovádění s Vážkou bylo pestré připravili jsme opět něco pro šikovné ručičky. Vytvoříme si krásné a voňavé svíčky, které potěší každého obdarovaného. Pojďte s námi tvořit. Svíčkování s Nikčou.

Vážka zpravodajka

Úkolem zpravodajky je zaznamenat celé putování dováděním s Vážkou. Namalujeme si vše, co jsme zatím spolu vytvořili a prožili. Budeme potřebovat fantazii, nůžky, barevné papíry, samolepky, razítka a elán. Vytvoříme si zápisníček našich vzpomínek. Tvoření s Ritchiem.

Dovádění s Vážkou

Poslední odpoledne s Vážkou zakončíme oslavou. Projdeme si naše výrobky, vyhlásíme soutěž o Pohár Vážky, Odnesete si diplom a medaili a společně vše oslavíme. Dovádění se všemi.

Dovádění s Vážkou

Sérii volnočasových aktivit Dovádění s Vážkou finančně podpořil Ústecký kraj z dotace Volný čas 2023.

Touto cestou bychom chtěli za celou Vážku na niti z.s. poděkovat za příspěvek za nás i za děti.

Fotogalerie duben - září 2023