Dovádění s Vážkou II.

Dovádění s Vážkou je opět zde! Oblíbené Dovádění s Vážkou II. pro naše děti v klubíku Vážka připravuje v období od dubna do září 2024 díky podpoře Ústeckého kraje! Můžete se opět těšit na pestrou škálu volnočasových aktivit pro děti z Loun a okolí. Uvidíme se v sobotu nebo v neděli! 

Dovádění s Vážkou II - Malování na plátno                                                                               27.06.2024

Dovádění s Vážkou je oblíbené volnočasové trávení pro vaše děti. Tvoříme, podporujeme rozvoj dětí, vytváříme kreativní prostředí a podporujeme sociální aktivity a přátelství. Děláme to, co děti baví. Dovádění s Vážkou II je podporováno Ústeckým krajem. Malování je u nás v největší oblibě a proto malujeme často. Malování s Ritchie a Mací


Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Dovádění s Vážkou II - Tvoříme s keraflotem - vyléváme postavičky                                                 21.06.2024

Dovádění s Vážkou je oblíbené volnočasové trávení pro vaše děti. Tvoříme, podporujeme rozvoj dětí, vytváříme kreativní prostředí a podporujeme sociální aktivity a přátelství. Děláme to, co děti baví. Dovádění s Vážkou II je podporováno Ústeckým krajem. Vylévání postaviček z keraflotu je velmi oblíbené. Pořídili jsme nové formy a jdeme na to. Tvoření s Mací a Ritchiem. 
Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Dovádění s Vážkou II - Batikujeme trička                                                                                                 14.06.2024

Dovádění s Vážkou je oblíbené volnočasové trávení pro vaše děti. Tvoříme, podporujeme rozvoj dětí, vytváříme kreativní prostředí a podporujeme sociální aktivity a přátelství. Děláme to, co děti baví. Dovádění s Vážkou II je podporováno Ústeckým krajem. Batikování triček je pro šikovné ručičky a u našich dětí je velmi oblíbené. Batikujeme s Mací.Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Dovádění s Vážkou II - Pedigové pletení                                                                                                            12.06.2024

Dovádění s Vážkou je oblíbené volnočasové trávení pro vaše děti. Tvoříme, podporujeme rozvoj dětí, vytváříme kreativní prostředí a podporujeme sociální aktivity a přátelství. Děláme to, co děti baví. Dovádění s Vážkou II je podporováno Ústeckým krajem. Pedikován je pro šikovné ručičky a u našich dětí je velmi oblíbené. Pedikujeme s Mací.


Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Tečkované kamínky                                                                               18.května 2023

Jooo kamínky ty máme rádi. Přijďte se přidat a ozdobit si kamínky, ať hrajou všemi barvami. Kamínky pak schováme někde v přírodě a třeba udělají radost někomu jinému. Dovádění s Vážkou II maluje na kamínky.


Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Přesazujeme jaro                                                                                                                       12.května 2023

Děláme jen to co naši děti dělají rády. Přesazování a sázení kytiček je prostě naše. Jaro probudilo přírodu a my se radujeme z toho jak vše kvete, roste a zelená se. Dovádění s Vážkou II. sází kytičky pro radost.


Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Den matek ve Vážce                                                                             07.května 2023

Oblíbené tvoření přáníček pro naše maminky, ale i babičky, ke dni Matek. Tvoření dárečků je o to krásnější, když můžeme obdarovat ty nejbližší, které máme!


Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Dovádení s Vážkou II. je tu!                                                                                                          04.května 2023

Rok se s rokem sešel a v klubíku Vážka opět rozjíždíme oblíbené Dovádění s Vážkou. Na co se opět můžete těšit? Volnočasové aktivity pro naše klubíkové děti, plné hraní, tvoření, malování, radostných chvilek a kamarádství!


Dovádění s Vážkou pořádáme za přispění Ústeckého kraje. Chceme touto cestou za nás a naše děti poděkovat za podporu! 

Archiv - Dovádění s Vážkou 2023


Co se u nás dělo?

29.04.2023 Šikovné ruce s vážkou - tvoření čarodějnic

13.05.2023 Hraní na Xboxu

28.05.2023 Čtení s Vážkou - výroba záložek do knížek

10.06.2023 Andělé

24.06.2023 Tvoření s Vážkou - pedikování

08.07.2023 Vážka v hlíně

23.07.2023 Vážka s hádankou

05.08.2023 Tanec s Vážkou

13.09.2023 Malované domečky

15.09.2023 Vážka cestovatelka

17.09.2023 Udržitelná móda ve Vážce

29.09.2023 Dovádění s Vážkou - ukončení série Dovádění s Vážkou

A co bude dál? Dovádění s Vážkou končí, ale nemusíte se bát, podzim a zima bude ve znamení EKO Vážky.

Program Dovádění

Šikovné ruce - tvoření čarodějnic

Akci "Dováděn s Vážkou" zahájíme tvořením postaviček čarodějnic a připravíme se na oslavu Čarodějnic. Jaro se nám probouzí a my v klubíku budeme tvořit a bavit se. Vše připravím a vy jen přijďte a užijte si báječné odpoledne. Zahájení soutěže o pohár Vážky, každý z účastníků obdrží dukát vážky za účast a dukát za nejlepší výkon ve všech soutěžích. Tvoření s Mací.

Hraní na X-boxu - cool zábava

Do Dovádění s Vážkou jsme zařadili i čistě cool zábavu a můžete se těšit na pestrou paletu her na x-boxu. Opět budeme soutěžit o dukát za účast a nejlepší herní výsledky. Moderní hraní pro moderní děti. Hraní s Tomem.

Čtení s Vážkou - výroba záložek do knížek

Dopoledne, které věnujeme knížce, něco si přečteme a každý si vyrobí svojí vlastní záložku do knížky. Každá záložka bude originální a můžete si vyrobit záložku pro vaši maminku nebo pro tatínka. Dopoledne s knížkou a tvořením. Tvoření s Ritchiem.

Andělé

V dalším dopoledni se naučíme vyrobit andílky ze speciální hmoty. Andílky pak ozdobíme a namalujeme. Vyrobíme si krásný a originální dárek, který potěší vaše babičky, ale možná i dědečky. Opět hrajeme za dukát do soutěže o pohár Vážky. Tvoření s Nikčou

Tvoření s Vážkou - pedigování

Víte, co je pedig? Pokud ne, tak se to u nás dozvíte. Naučíme se plést a zkusíme si vyrobit košíček. Dopoledne pro zručné ručičky. A co se ještě naučíme? Trpělivosti a dodržování pravidel, to pro pletení z pediku je víc než důležité. Pedigování s Mací.

Vážka v hlíně

Další dopoledne bude opět ve znamení tvoření. Vyzkoušíme si jak zpracovat hlínu a vytvoříme si z hlíny hrnečky nebo vázičky. Opět budeme potřebovat šikovné ručičky a hlavně fantazii. Dřevěný dukát si určitě zasloužíte. Keramika s Mírou.

Vážka s hádankou

V tomto dopoledni si zaměstnáme vaše mozkové závity. Hádanky, kvízy a hlavolamy to je to o čem tu běží. Tajuplné odpoledne pro všechny zvídavé dětičky. Hádání s Mací.

Tanec s Vážkou

Tohle odpoledne se budeme pěkně kroutit. Tancujete rádi? A zkoušeli jste taneční podložky? Přijďte si zatancovat a trochu rozproudit krev. Určitě si vezměte něco pohodlného ať se cítíte lehce. Tancování s Bárou.

S Vážkou kolem světa

Hrnčíř a dobrodruh vás provede dobrodružstvím cestování po naší planetě. Povypráví vám příběhy z toulek po Spojených státech Amerických, po Německu, Francii, cestě do poutního města Santiago de Compostela ve Španělsku a putování přes celý Vietnam. Poutavé vyprávění s obrázky a fotografiemi. Dobrodružství s Mírou.

Vážka ve vosku

Vracíme se k odpoledni plné tvoření. A aby naše Dovádění s Vážkou bylo pestré připravili jsme opět něco pro šikovné ručičky. Vytvoříme si krásné a voňavé svíčky, které potěší každého obdarovaného. Pojďte s námi tvořit. Svíčkování s Nikčou.

Vážka zpravodajka

Úkolem zpravodajky je zaznamenat celé putování dováděním s Vážkou. Namalujeme si vše, co jsme zatím spolu vytvořili a prožili. Budeme potřebovat fantazii, nůžky, barevné papíry, samolepky, razítka a elán. Vytvoříme si zápisníček našich vzpomínek. Tvoření s Ritchiem.

Dovádění s Vážkou

Poslední odpoledne s Vážkou zakončíme oslavou. Projdeme si naše výrobky, vyhlásíme soutěž o Pohár Vážky, Odnesete si diplom a medaili a společně vše oslavíme. Dovádění se všemi.

Dovádění s Vážkou

Sérii volnočasových aktivit Dovádění s Vážkou finančně podpořil Ústecký kraj z dotace Volný čas 2023.

Touto cestou bychom chtěli za celou Vážku na niti z.s. poděkovat za příspěvek za nás i za děti.

Fotogalerie duben - září 2023